0 800 50 55 99
безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків із-за кордону та в межах України
(згідно тарифів Вашого оператора)

Прийом платежів

АТ «КРИСТАЛБАНК» стає ще ближчим для своїх клієнтів. Розуміючи потребу клієнтів Банку – фізичних осіб у необхідності здійснення платежів на якомога більше Операторів послуг в одному місці, АТ «КРИСТАЛБАНК» на сьогоднішній день реалізував таку можливість.


Таким чином, звернувшись в найближче відділення Банку, Ви, як Клієнт, маєте змогу оплатити послуги більш ніж 5000 провайдерів України (в т.ч. комунальних, послуги Інтернету, телебачення, телефонії, мобільний зв'язок та ін.)

З переліком видів послуг та тарифами за їх оплату Ви зможете ознайомитись тут.

З тарифами на здійснення розрахунково-касового обслуговування без відкриття рахунків, Ви зможете ознайомитись тут.

З тарифами за прийом готівкових коштів у національній валюті через програмно-технічні комплекси самообслуговування (ПТКС), Ви зможете ознайомитись тут.

АТ «КРИСТАЛБАНК» надає послуги з відкриття поточних рахунків зі спеціальним режимом використання для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичним особам - резидентам. На спеціальні рахунки, відкриті декларантами, банк зараховує готівкові грошові кошти в національній та іноземній валютах. З тарифами за спеціальними рахунками Ви зможете ознайомитись тут.

А також звертаємо Вашу увагу, перед зверненням на відділення Банку для здійснення платежу, Вам необхідно ознайомитись з  Публічним договором Банку про надання послуг з переказу коштів.

Корисна інформація
Переказ з картки на карту
Переказ з картки на карту

Переказ з картки на карту по Україні та в інші країни світу

Перейти
Відділення та
банкомати

Ми стараємось ставати краще і завжди поруч

Перейти