0 800 50 55 99
безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків із-за кордону та в межах України
(згідно тарифів Вашого оператора)

Індивідуальні банківські сейфи

АТ «КРИСТАЛБАНК», пропонує фізичним та юридичним особам, cкористатися послугою оренди індивідуальних сейфів для зберігання не тільки грошових коштів, а й інших цінних речей, особливо важливих документів, цінних паперів, картин та коштовностей.

Різноманітність розмірів індивідуальних сейфів та гнучкі строки оренди допоможуть клієнтам обрати будь-яку кількість днів оренди та в залежності від розмірів документів та цінностей обрати зручний розмір сейфу.

Для збереження та надійного захисту матеріальних цінностей своїх клієнтів приміщення АТ «КРИСТАЛБАНК» обладнані сейфами з найнадійнішим класом опору, підтвердженим сертифікатом Держстандарту України відповідності вимогам ДСТУ 4012-1, крім цього сховища індивідуальних сейфів обладнано системою охоронної та тривожної сигналізації відповідно до всіх вимог безпеки.

Перевагою послуги з надання в оренду індивідуальних цінностей та документів - є не тільки високий рівень безпеки, можливість регулярного доступу клієнта до цінностей (доступ можливий протягом усього робочого дня відділення), абсолютна конфіденційність так й зручні та вигідні умови оренди.

Скористатися послугою, Ви можете, звернувшись до наступних відділень Банку за адресами:

Корисна інформація
Переказ з картки на карту
Переказ з картки на карту

Переказ з картки на карту по Україні та в інші країни світу

Перейти
Відділення та
банкомати

Ми стараємось ставати краще і завжди поруч

Перейти