0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Приватним клієнтам

ПАКЕТ «ПЕНСІЙНИЙ/СОЦІАЛЬНИЙ»

В травні 2018 року АТ «КРИСТАЛБАНК» виграв конкурс, організований Міністерством фінансів України, та отримав право здійснення виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.

Для того щоб процес одержання та зберігання пенсії був максимально зручним і вигідним, ми пропонуємо клієнтам, одержувачам пенсії та грошової допомоги, особливі умови обслуговування, що реалізовані в пакеті банківських послуг «ПЕНСІЙНИЙ/СОЦІАЛЬНИЙ».

Тільки власники даного пакету послуг можуть скористатися наступними перевагами:

→ безкоштовне відкриття основної картки класу MC Gold Debit PayPass;

→ отримати безкоштовне зарахування та зняття пенсій, грошової допомоги у касах та мережі банкоматів АТ «КРИСТАЛБАНК» (крім того, надається можливість зняття коштів в банкоматах будь-яких інших банків на території України без комісій (п’ять операцій в місяць безкоштовно, шоста та наступні операції лише 5,00 грн);

→ здійснити безкоштовне готівкове поповнення рахунку;

→ отримати одну з найвищих на ринку процентних ставок на залишки на поточному рахунку – 5% річних;

→ оформити строковий вклад «Дохідний» або «Дохідний з поповненням» та отримати додатковий бонус у розмірі 0,5% до базової ставки.

Для відкриття рахунку Вам необхідно завітати до найближчого відділення АТ «КРИСТАЛБАНК з паспортом та ідентифікаційним кодом. Банк самостійно передасть Вашу заяву на отримання пенсії або грошової допомоги до регіонального підрозділу Пенсійного фонду України/органу соціального захисту населення.

Власники пакету послуг мають можливість безкоштовно підключитись до системи Інтернет-банкінг «My CRYSTALBANK» та отримають змогу дистанційно здійснювати будь-які платежі, розміщувати депозити, отримувати довідкову інформацію по рахунках та здійснювати безліч інших операцій, в т.ч. оплачувати комунальні платежі з комісією – 1,00 грн.

Тарифи розміщені за посиланням.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація