Новини Відділення та банкомати 0 800 50 55 99
Режим ЧБ:
Розмір шрифта:
A
A
A
Звичайна версія сайту
0 800 50 55 99
безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону

Банківські гарантії

Банківська гарантія – це безвідкличне зобов’язання банка виплатити певну грошову суму бенефіціару (особі, на користь якої надана гарантія) у випадку невиконання принципалом за гарантією (особою, що є боржником перед бенефіціаром) своїх зобов’язань перед бенефіціаром.

Гарантії виступають додатковим забезпеченням фінансових інтересів сторін, що беруть участь у торговельних угодах, крім того, гарантії дають змогу значно знизити ризики неплатежів і непоставок.

Переваги використання банківських гарантій:

Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» з 1 серпня 2016 р державні закупівлі проводяться через систему онлайн закупівель ProZorro, в зв'язку з чим, клієнти які бажають взяти участь в тендері (торгах), де однією з умов участі може бути надання банківської гарантії (електронної банківської гарантії), можуть отримати таку гарантію в КРИСТАЛБАНКУ.

КРИСТАЛБАНК пропонує Вам швидке оформлення електронних банківських гарантій та банківських гарантій виконання зобов’язань за договорами, укладеними за результатами проведених торгів (тендеру) для роботи в системі держзакупівель ProZorro на вигідних умовах.

Переваги отримання гарантій для роботи в системі держзакупівель ProZorro в КРИСТАЛБАНКУ:

Інші види гарантій, які Ви можете оформити в КРИСТАЛБАНКУ:

Гарантія виконання договірних зобов'язань (контракту)

Для добросовісного виконання договірних зобов'язань — забезпечення поставки товару, виконання робіт або надання послуг своєчасно, в повній мірі та у відповідності до договору.

Гарантія повернення авансових платежів

Для встановлення зв'язків з новими бізнес-партнерами — забезпечення повернення авансового платежу покупцю у випадку невиконання продавцем своїх зобов'язань за договором.

Гарантія платежу

Забезпечує платіжні вимоги однієї із сторін за контрактом (продавця) по відношенню до іншої сторони за контрактом (покупця) у разі, якщо продавцем поставлено товар, але не отримано оплату згідно з договором (контрактом).

Туристична гарантія

Забезпечує цивільну відповідальність туристичних операторів / туристичних агентів перед громадянами - споживачами туристичних послуг

Пакет необхідних документів для оформлення банківської гарантії залежить від виду гарантії та структури забезпечення по гарантії.

Публічна пропозиція на укладання Договору про надання банківських гарантій в АТ «КРИСТАЛБАНК»(діє з 01.08.2020р.) Тарифи за надання гарантій

Більш детальну інформацію Ви можете отримати, звернувшись до найближчого відділення АТ «КРИСТАЛБАНК» або за телефоном (044) 590 45 97.

ЗАМОВИТИ БАНКІВСЬКУ ГАРАНТІЮ

Корисна інформація
Переказ з картки на карту
Переказ з картки на карту

Переказ з картки на карту по Україні та в інші країни світу

Перейти
Відділення та
банкомати

Ми стараємось ставати краще і завжди поруч

Перейти