0 800 50 55 99
безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків із-за кордону та в межах України
(згідно тарифів Вашого оператора)

Банківські гарантії

Банківська гарантія – це безвідкличне зобов’язання банка виплатити певну грошову суму бенефіціару (особі, на користь якої надана гарантія) у випадку невиконання принципалом за гарантією (особою, що є боржником перед бенефіціаром) своїх зобов’язань перед бенефіціаром.

Гарантії виступають додатковим забезпеченням фінансових інтересів сторін, що беруть участь у торговельних угодах, крім того, гарантії дають змогу значно знизити ризики неплатежів і непоставок.

Переваги використання банківських гарантій:

Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» з 1 серпня 2016 р державні закупівлі проводяться через систему онлайн закупівель ProZorro, в зв'язку з чим, клієнти які бажають взяти участь в тендері (торгах), де однією з умов участі може бути надання банківської гарантії (електронної банківської гарантії), можуть отримати таку гарантію в КРИСТАЛБАНКУ.

КРИСТАЛБАНК пропонує Вам швидке оформлення електронних банківських гарантій та банківських гарантій виконання зобов’язань за договорами, укладеними за результатами проведених торгів (тендеру) для роботи в системі держзакупівель ProZorro на вигідних умовах.

Переваги отримання гарантій для роботи в системі держзакупівель ProZorro в КРИСТАЛБАНКУ:

Інші види гарантій, які Ви можете оформити в КРИСТАЛБАНКУ:

Гарантія виконання договірних зобов'язань (контракту)

Для добросовісного виконання договірних зобов'язань — забезпечення поставки товару, виконання робіт або надання послуг своєчасно, в повній мірі та у відповідності до договору.

Гарантія повернення авансових платежів

Для встановлення зв'язків з новими бізнес-партнерами — забезпечення повернення авансового платежу покупцю у випадку невиконання продавцем своїх зобов'язань за договором.

Гарантія платежу

Забезпечує платіжні вимоги однієї із сторін за контрактом (продавця) по відношенню до іншої сторони за контрактом (покупця) у разі, якщо продавцем поставлено товар, але не отримано оплату згідно з договором (контрактом).

Туристична гарантія

Забезпечує цивільну відповідальність туристичних операторів / туристичних агентів перед громадянами - споживачами туристичних послуг

Пакет необхідних документів для оформлення банківської гарантії залежить від виду гарантії та структури забезпечення по гарантії.

Публічна пропозиція на укладання Договору про надання банківських гарантій в АТ «КРИСТАЛБАНК»(діє з 03.06.2024 р.) Додаток 1 Заява-договір про приєднання(діє з 03.06.2024 р.) Додаток 2 Заява-договір про приєднання (ліміт)(діє з 03.06.2024 р.) Тарифи за надання гарантій

Більш детальну інформацію Ви можете отримати, звернувшись до найближчого відділення АТ «КРИСТАЛБАНК» або за телефоном (044) 590 45 97.

ЗАМОВИТИ БАНКІВСЬКУ ГАРАНТІЮ

Архів Публічної пропозиції на укладання Договору про надання банківських гарантій в АТ «КРИСТАЛБАНК»

Публічна пропозиція на укладання Договору про надання банківських гарантій в АТ «КРИСТАЛБАНК» (діє з 01.08.2020р.) Публічна пропозиція на укладання Договору про надання банківських гарантій в АТ «КРИСТАЛБАНК» (діє з 11.03.2024р.)

Корисна інформація
Переказ з картки на карту
Переказ з картки на карту

Переказ з картки на карту по Україні та в інші країни світу

Перейти
Відділення та
банкомати

Ми стараємось ставати краще і завжди поруч

Перейти