A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Приватним клієнтам

Індивідуальні банківські сейфи

АТ «КРИСТАЛБАНК», пропонує фізичним та юридичним особам, cкористатися послугою оренди індивідуальних сейфів для зберігання не тільки грошових коштів, а й інших цінних речей, особливо важливих документів, цінних паперів, картин та коштовностей.

Різноманітність розмірів індивідуальних сейфів та гнучкі строки оренди допоможуть клієнтам обрати будь-яку кількість днів оренди та в залежності від розмірів документів та цінностей обрати зручний розмір сейфу.

Для збереження та надійного захисту матеріальних цінностей своїх клієнтів приміщення АТ «КРИСТАЛБАНК» обладнані сейфами з найнадійнішим класом опору, підтвердженим сертифікатом Держстандарту України відповідності вимогам ДСТУ 4012-1, крім цього сховища індивідуальних сейфів обладнано системою охоронної та тривожної сигналізації відповідно до всіх вимог безпеки.

Перевагою послуги з надання в оренду індивідуальних цінностей та документів - є не тільки високий рівень безпеки, можливість регулярного доступу клієнта до цінностей (доступ можливий протягом усього робочого дня відділення), абсолютна конфіденційність так й зручні та вигідні умови оренди.

Скористатися послугою, Ви можете, звернувшись до наступних відділень Банку за адресами:

Друк

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація