A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Приватним клієнтам

Депозитні програми

Депозитний вклад «Кристальна сімка»

Для задоволення потреб клієнтів АТ «КРИСТАЛБАНК» пропонує новий вклад «Кристальна сімка». Вклад розміщується строком на 7 днів, з подальшою автоматичною пролонгацією на аналогічний строк до 12 разів (91 день).

Детальніше

Депозитний вклад «Дохідний з поповненням»

Депозитний вклад «Дохідний з поповненням» для клієнтів, які прагнуть зберегти та примножити свої заощадження, розмістивши депозитний вклад на короткий термін. Надійне та вигідне розміщення тимчасово вільних коштів.

Детальніше

Депозитний вклад «Гнучкий»

Депозитний вклад «Гнучкий» дає можливість клієнтам Банку розмістити кошти з привабливими умовами. При достроковому розірванні вкладу, проценти перераховуються за ставкою, яка залежить від терміну фактичного знаходження коштів на рахунку.

Детальніше

Депозитний вклад «Дохідний»

Депозитний вклад «Дохідний», як найкраще підійде для Вашого першого знайомства з Банком та отримання особистих переконань в його надійності, стабільності та гарантованому виконанні взятих на себе зобов’язань.

Детальніше

Депозитний вклад «Класичний»

Депозитний вклад «Класичний» - класичний продукт умови якого дають змогу щомісячно отримувати додатковий дохід та збільшувати основну суму депозиту. Розміщення коштів на депозитному вкладі дає змогу накопичити та примножити додатковий капітал на оплату навчання, урочисту подію, купівлю авто або нерухомості.

Детальніше

Депозитний вклад «Активний»

Для задоволення потреб клієнтів АТ «КРИСТАЛБАНК» пропонує новий депозитний вклад «Активний», що дозволяє вільно керувати власними коштами, без обмежень. Відтепер Клієнти Банку мають можливість оформити вклад в режимі онлайн, зареєструвавшись в системі Інтернет-банкінгу My CRYSTALBANK, та поповнювати свій вклад або знімати кошти шляхом перерахування на свої поточні рахунки в КРИСТАЛБАНКу.

Детальніше

Увага

Діючі процентні ставки за депозитами фізичних осіб (порівняльна таблиця)

АТ «КРИСТАЛБАНК» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Детальніше


Шановні Вкладники, звертаємо Вашу увагу на наступне:

  • З актуальними процентними ставками Банку за Вкладами Ви можете ознайомитися за посиланням.
  • Проценти за вкладами нараховуються, виходячи з фактичної кількості календарних днів у році та місяці. День надходження (внесення) Вкладу на Рахунок/ день пролонгації і останній день строку (повернення) Вкладу при розрахунку процентів не враховуються.
  • Нарахування процентів за вкладами здійснюється щомісяця в останній робочий день місяця за період з першого числа місяця по останній календарний день місяця (в першому місяці строку залучення Вкладу – з дня, наступного за днем залучення Вкладу, по останній календарний день місяця; в останньому місяці строку залучення Вкладу – з першого числа місяця по день, що передує дню повернення Вкладу).
  • Вклади продовжуються автоматично. Кількість та умови подовжень визначаються відповідними Договорами банківских вкладів.
  • Якщо Ви вирішуєте не продовжувати вклад, необхідно письмово повідомити Банк про своє бажання отримати Вклад у строк не пізніше одного робочого (банківського) дня до дати повернення Вкладу.
  • При застосуванні до Вкладу автоматичної пролонгації, за пролонгованим Вкладом встановлюється ставка, що діє у Банку за цим видом Вкладу на дату початку перебігу нового строку залучення Вкладу.
  • При розміщенні Вкладу Банк не вимагає від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  • Банк не вносить зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
  • Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації (звертаємо Вашу увагу, що відмовляючись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації, Ви можете втратити можливість отримання матеріалів, які можуть бути для Вас важливими).
Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація