0 800 50 55 99
безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків із-за кордону та в межах України
(згідно тарифів Вашого оператора)

Платежі та перекази

Грошові перекази «Welsend»
Міжнародна система грошових переказів Welsend (Оператор міжнародної платіжної системи грошових переказів Welsend: АБ «УКРГАЗБАНК». Юридична адреса: Україна, 03087, м. Київ, вул. Єреванська, 1. Поштова адреса: Україна, м. Київ, 01015, вул. Старонаводницька, 19, 21, 23) – міжнародна система грошових переказів, яка дозволяє швидко, надійно та вигідно здійснити перекази, як по території України, так і за її межами. Система Welsend представлена на території України та за її межами.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КРИСТАЛБАНК» є прямим учасником міжнародної системи грошових переказів «Welsend».

Юридична /фактична адреса 04053, м. Київ, вул. Кудрявський узвіз, 2;

Поштова адреса 01133, м. Київ, вул. Мечникова, 4/1

Пункти виплати/відправлення переказів відділення АТ«КРИСТАЛБАНК».

Про міжнародну системи грошових переказів «Welsend»

Міжнародна система грошових переказів Велсенд/Welsend (далі - Система Welsend) була створена АБ «УКРГАЗБАНК» разом із ТОВ «Фінансове Сервіс Бюро» у 2013 році. 

Оператор міжнародної системи грошових переказів Welsend: АБ «УКРГАЗБАНК»

Юридична адреса: Україна, 03087, м. Київ, вул. Єреванська, 1

Поштова адреса: Україна, м. Київ, 01015, вул. Старонаводницька, 19, 21, 23

Система Welsend – це міжнародна система грошових переказів, яка дозволяє швидко, надійно та вигідно здійснити перекази, як по території України, так і за її межами.

За допомогою Системи Welsend можна, як надіслати, так і отримати переказ. Відправлення транскордонного переказу на платіжну картку з конвертацією іноземної валюти (долар США, Євро) у гривню за найвигіднішим курсом для клієнта. Відправлення переказу по Україні у гривні з виплатою його готівковою або з використанням платіжних інструментів. Система Welsend представлена на території України та за її межами. З учасниками/партнерами Системи Welsend можна ознайомитися на сайті Національного банку України та на сайті Welsend (вкладка «Партнери та учасники»). З переліком пунктів обслуговування можна ознайомитися на сайті Welsend (вкладка «Пункти обслуговування»).

Система Welsend співпрацює з міжнародною платіжною системою IntelExpress (відправлення/виплата переказів за участю двох міжнародних платіжних систем: Welsend та IntelExpress). Завдяки співпраці з міжнародною платіжною системою IntelExpress, перекази доступні по Системі Welsend понад 37 країн світу, список країн на сайті Welsend у вкладці «Тарифи/Тарифи на відправку переказів по системі Велсенд (Welsend)/IntelExpress за межі України».

Переваги здійснення грошових переказів по системі Welsend

 • Простота оформлення та миттєвість (в режимі онлайн) здійснення/отримання переказу коштів.
 • Валюта переказів: гривня, долари США, євро. 
 • Зменшення розміру комісії власникам Карти Клієнта системи Welsend.
 • Відсутність витрат для отримувача переказу.
 • Можливість здійснення відправки переказів по системі IntelExpress з подальшою виплатою через систему Welsend та відправку по системі Welsend з подальшою виплатою через систему IntelExpress.

Здійснити перекази в Системі Welsend можливо у трьох валютах: гривня, долар США, Євро.

Комісію за переказ коштів по Системі Welsend сплачує відправник переказу. Комісія за відправлення переказу залежить від суми та напрямку переказу. З комісією можна ознайомитися на сайті Welsend, вкладка «Тарифи»

Зменшити розмір комісії за відправку переказу у гривні можливо за допомогою «Карти Клієнта», яку отримує клієнт при накопиченні відповідної суми відправлених переказів або при відправлені переказу на значну суму. 

Для здійснення такого переказу, клієнту необхідно звернутись в будь-який пункт обслуговування клієнтів Системи Welsend. Грошові кошти будуть доступні одержувачу відразу ж після їх зарахування. 

Надісланий переказ в Системі Welsend доступний до виплати протягом 30 календарних днів з дати відправлення переказу.

У разі виникнення питань щодо роботи Системи Welsend, телефонуйте на номер клієнтської підтримки Системи Welsend: тел. +38 (044) 494 46 50 міжнародний зв’язок та тел. 0 800 309 000 по Україні.

Номер клієнтської підтримки АТ«КРИСТАЛБАНК» 0 800 50 55 99 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України); +38 (044) 590 45 95 (для дзвінків з-за кордону); електронна адреса: info@crystalbank.com.ua.

Порядок вирішення спорів між учасниками та користувачами Системи Welsend

Фінансові претензії клієнтів (резидентів або нерезидентів) розглядає та відповідає на них безпосередньо Прямий учасник Cистеми «Welsend».

Для вирішення спору клієнт подає заяву-претензію Прямому учаснику, який на підставі цієї претензії проводить відповідне розслідування.

У разі необхідності, клієнт надає Прямому учаснику необхідні докази, що підтверджують претензію. У разі необхідності Прямий учасник звертається до АБ «УКРГАЗБАНК», який є платіжною організацією Cистеми «Welsend» для вирішення претензії клієнта.

Виникнення спорів між учасниками та/або користувачами не має впливати на виконання належним чином ініційованих операцій переказу коштів. Строк вирішення спорів визначається Прямим учасником відповідно до затверджених внутрішніх документів Прямого учасника.

Прямий учасник, що одержав претензію, зобов’язаний задовольнити обгрунтовані вимоги заявника.

Як відправити грошовий переказ по Системі «Welsend»?

Ви можете відправити переказ в будь - якому пункті обслуговування клієнтів Cистеми Welsend.

Комісію за відправку переказу сплачує тільки відправник (за виплату переказу комісія не сплачується).

Відразу після отримання контрольного номеру, переказ буде доступний для виплати одержувачу. 

Для відправки грошового переказу необхідно:

 • Звернутися в найближчий пункт Системи Welsend;
 • Надати операціоністу паспорт або документ, що його замінює;
 • Повідомити операціоністу суму, валюту, країну одержання переказу, ПІБ одержувача та спосіб одержання переказу ;
 • Повідомити операціоністу номер платіжної карти одержувача (якщо переказ має бути зарахований на платіжну карту);
 • Повідомити про наявність Карти Клієнта* (якщо така у Вас є);
 • Підписати заяву на відправлення переказу, що оформлена операціоністом та внести грошові кошти в касу;
 • Повідомити одержувачу контрольний номер переказу, який Вам повідомить операціоніст і який прописаний в заяві на відправлення переказу;
 • Переказ готовий для виплати відразу (в режимі on-line) після відправлення.

Після відправлення переказу, тільки відправник такого переказу може внести зміни в ПІБ одержувача переказу, повідомивши контрольний номер переказу або надавши заяву на відправлення переказу з зазначеним контрольним номером переказу та надавши документ, що посвідчує особу відправника. Зміни в переказ можна внести якщо переказ не виплачений одержувачу.

Якщо переказ був відправлений за участю двох платіжних систем (Welsend/IntelExpress), то виплата переказу буде здійснюватись за межами України в платіжній системі IntelExpress.

Анулювання/повернення переказу

Анулювання/повернення переказу проводиться лише пунктом обслуговування клієнтів в якому було здійснено відправлення даного переказу.

Анулювання/повернення переказу проводиться тільки у тому випадку, якщо переказ ще не виплачений одержувачу.

Анулювання/повернення переказу можливо здійснити тільки відправнику переказу, повідомивши контрольний номер переказу або надавши заяву на відправлення переказу з зазначеним контрольним номером переказу та надавши документ, що посвідчує особу відправника.

 • При анулюванні переказу в день відправлення такого переказу, раніше сплачена відправником комісія за відправлення переказу повертається відправнику в повному розмірі;
 • При поверненні переказу в будь-який інший день, після дня його відправлення, раніше сплачена відправником комісія за відправлення переказу не повертається (за виключенням випадків, коли повернення відправнику комісії було погоджено з Системою «Welsend»;
 • При поверненні переказу, який не був отриманий протягом 30 днів після його відправлення, комісія за переказ не повертається відправнику**

Що таке контрольний номер переказу?

Кожному переказу присвоюється унікальний 10-ти значний контрольний номер переказу, отримання якого говорить про те, що даний переказ вже можна отримати. 

Відправник переказу повинен повідомити одержувачу контрольний номер переказу.

Контрольний номер переказу є одним з обов’язкових реквізитів при виплаті переказу. 

При здійсненні переказу за участю двох платіжних систем (Welsend/IntelExpress) переказу присвоюється 2 контрольних номера переказу, 1 із них належить Системі Welsend, 2 належить системі IntelExpress.

Ліміти на відправлення грошових переказів в іноземній валюті через Систему «Welsend» за межі України

Відправка переказу за межі України  Без підтверджуючих документів з поточного рахунку в іноземній валюті або без його відкриття (за бажанням клієнта) - на суму, що в еквіваленті не перевищує 399 999,99 грн. в один операційний (робочий) день.
  З поточного рахунку в іноземній валюті - на суму, що в еквіваленті дорівнює або перевищує 400 000 грн. в один операційний (робочий)день.

* Карту клієнта можливо використати у разі, якщо перекази здійснюються по території України в національній валюті-гривні.

**Відповідно до Закону «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні»

Як отримати грошовий переказ по Системі «Welsend»?

Ви можете отримати переказ в будь-якому пункті обслуговування клієнтів Системи Welsend.

Для отримання грошового переказу необхідно:

 • Звернутися в найближчий пункт Системи Welsend;
 • Надати операціоністу паспорт або документ що його замінює та повідомити контрольний номер переказу;
 • Повідомити операціоністу суму і валюту переказу, ПІБ відправника;
 • Підписати заяву на отримання переказу, що оформлена операціоністом;
 • Отримати суму переказу в касі.

Операції з відправки/виплати грошових переказів по системі Welsend доступні в усіх відділеннях АТ «КРИСТАЛБАНК»

Ліміти на отримання грошових переказів в іноземній валюті через Систему «Welsend», що надійшли із-за кордону

Виплата переказів, що надійшли із-за кордону Без відкриття рахунку в один операційний (робочий) день, якщо сума переказу (переказів) не перевищує в еквіваленті 399 999,99 грн.
  З поточного рахунку, якщо сума переказу (переказів), що надійшов (надійшли) в один операційний (робочий) день, дорівнює або перевищує в еквіваленті 400 000 грн.

Тарифи на здійснення грошових переказів по системі «Welsend»

Корисна інформація
Переказ з картки на карту
Переказ з картки на карту

Переказ з картки на карту по Україні та в інші країни світу

Перейти
Відділення та
банкомати

Ми стараємось ставати краще і завжди поруч

Перейти