A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

Дистанційне надання документів на отримання іпотечного кредиту

АТ «КРИСТАЛБАНК» пропонує скористатися онлайн сервісом – дистанційного надання пакету документів та отримання рішення щодо можливості оформлення кредиту за наступними програмами:

Пакет документів Ви можете направити на електронну пошту відповідальних працівників банку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та продовжити спілкування онлайн з кредитними менеджерами банку з будь-яких питань, що виникають за напрямком кредитування фізичних осіб.

Рішення банку щодо можливості отримання кредиту також можно отримати на електронну пошту.

«Досить важливо, в умовах впровадження обмежувальних заходів на території України та для збереження стабільної роботи банківської системи – мінімізувати потребу у відвідуванні відділень. Саме тому, піклуючись про своїх клієнтів, ми запропонували дистанційну подачу документів для отримання рішення про іпотечний кредит. Наші спеціалісти онлайн нададуть всі консультаційні послуги та іншу важливу для клієнтів інформацію. Дотримуємося безпеки заради життя», - зазначив Голова Правління АТ «КРИСТАЛБАНК» Леонід Гребінський.

Перелік необхідних документів за посиланням.

Телефон для довідок: 044 590-46-59 (згідно з тарифами Вашого оператора)

2021.11.05 843

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація