A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

КРИСТАЛБАНК провів стратегічну сесію та підвів підсумки першої половини 2021 року

21-23 серпня 2021 року в місті Одеса КРИСТАЛБАНК провів стратегічну сесію за участю топменеджменту та керівників відокремлених підрозділів банку. Підбиті підсумки роботи банку за перше півріччя та визначені основні напрямки розвитку на другу половину.

«КРИСТАЛБАНК продовжує активний розвиток, ми збільшили клієнтську базу (понад 17 000 фізичних та 2 600 корпоративних клієнтів), наростили обсяги клієнтських коштів та кредитування. Банк стабільно демонструє показники роботи, які відповідають четвертому десятку банків України. Загалом за 6 місяців цього року банк заробив 41,2 млн гривень чистого прибутку. За цим показником робота банку оцінюється як високорентабельна по активах і по капіталу», - зазначив у своїй промові Леонід Гребінський, Голова Правління АТ «КРИСТАЛБАНК»

Під час заходу учасники залучались не тільки до аналітичних дискусій, але й до емоційного та творчого процесу у рамках корпоративного тренінгу з продажу банківських продуктів.

Це був не звичайний тренінг, а справжня командна робота. Сьогодні продаж банківських продуктів та послуг як ніколи залежить від професійності та особистого авторитету кожного працівника фінансової установи. Комунікувати та будувати довгострокові відносини з клієнтами найважливіше вміння, яке завдяки тренінгу, кожен з учасників зміг підсилити та удосконалити.

2021.08.25 843

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація