0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

КРИСТАЛБАНК приєднався до системи BankID НБУ

До системи віддаленої ідентифікації BankID Національного банку України приєднався АТ «КРИСТАЛБАНК».

З 19 березня 2021 року клієнти КРИСТАЛБАНКу (користувачі інтернет-банкінгу КРИСТАЛБАНКу) отримали зручний та безпечний дистанційний доступ до адміністративних, фінансових та комерційних послуг через портали послуг підключених абонентів - надавачів послуг, таких як «Дія»«Єдиний державний портал адміністративних послуг»КП «Головний інформаційно-обчислюваний центр» та багато інших державних та недержавних організацій.

АТ «КРИСТАЛБАНК» став 31 банком у системі BankID НБУ.

Національний банк України вказує на актуальність можливостей дистанційної ідентифікації в періоді поширення коронавірусної інфекції, оскільки вона дозволяє швидко та зручно отримувати різні послуги у віддаленому режимі, уникаючи масових контактів.

Використання системи BankID НБУ на порталах державних та громадських організацій з метою отримання адміністративних послуг означає, що клієнт дає згоду на передачу персональної інформації, яку клієнт раніше надав банку, установі, на порталі якої проходить реєстрація.

Ідентифікація через систему BankID НБУ є безпечною для користувачів, адже їхні персональні дані не зберігаються, а передаються у зашифрованому вигляді відповідно до вимог законодавства України.

Усі дані захищені сертифікатом шифрування та передаються через систему BankID НБУ із накладанням кваліфікованого електронного підпису або кваліфікованої електронної печатки банку, що передає інформацію.

Щоб скористатися ідентифікацією через систему BankID НБУ клієнтам КРИСТАЛБАНКУ потрібно на порталі, що надає необхідні послуги:

  1. Обрати опцію – «Увійти за допомогою BankID».
  2. Зі списку запропонованих банків, обрати - «КРИСТАЛБАНК».
  3. Ввести логін і пароль для входу в інтернет-банкінг КРИСТАЛБАНКУ.
  4. Ввести код підтвердження BankID із sms-повідомлення від КРИСТАЛБАНКУ.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація