A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

ДО УВАГИ АГРАРІЇВ!

Пропонуємо вигідні умови зарахування орендної плати за земельні паї на платіжні картки фізичних осіб–орендодавців, емітовані АТ «КРИСТАЛБАНК».

Наші переваги:

  1. Швидке та надійне зарахування коштів на рахунки фізичних осіб-орендодавців.
  2. Вигідний та прозорий тариф.
  3. Відсутність обмежень, щодо обов’язкового розрахунково-касового обслуговування вашого підприємства у АТ «КРИСТАЛБАНК».
  4. Прості та зрозумілі тарифи на обслуговування платіжних карток фізичних осіб – орендодавців в межах тарифного пакету «АГРАРНИЙ»:
  • платіжна картка виготовляється та обслуговується безкоштовно.
  • платіжна картка не містить жодних кредитних продуктів та не зобов’язує свого власника ними користуватися у майбутньому.
  • платіжна картка дозволяє орендодавцю знімати готівку у будь-якому банкоматі України сплачуючи лише 10 грн. за одну операцію.
  • платіжна картка дозволяє здійснювати безготівкові розрахунки у терміналах торговельно-сервісної мережі України.
  • з метою запобігання виникнення заборгованості за платіжною карткою передбачено блокування незнижувального залишку, який повертається фізичній особі – орендодавцю при закритті платіжної картки.

За детальною інформацією звертайтеся до найближчого відділення Банку або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація