A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

Зміна тарифів на розрахунково-касове обслуговування для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність

Шановні Клієнти!

АТ «КРИСТАЛБАНК» повідомляє, що з 01 січня 2020 року будуть змінені тарифи в рамках тарифних пакетів «START», «AKTYV», «PREMIUM-FX», «CRYSTAL-ІТ&FREELANCE», «CRYSTAL-СТОЛИЧНИЙ», «START»-нотаріуси адвокати (самозайняті особи) на розрахунково-касове обслуговування для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність:

  1. п.6.2. Розділу 6. ОПЕРАЦІЇ В ІНОЗЕМНІЙ ВАЛЮТІ тарифних пакетів «START», «AKTYV», «PREMIUM-FX», «CRYSTAL-ІТ&FREELANCE», «CRYSTAL-СТОЛИЧНИЙ», «START»-нотаріуси адвокати (самозайняті особи) буде викладено в новій редакції та доповнено новою послугою: «Вихідний платіж в фунтах стерлінгах на рахунок в іншому банку».
  2. Буде встановлено новий рівень абонентської плати за розрахункове обслуговування поточних рахунків в тарифних пакетах «START» - 150 гривень на місяць і «AKTYV» - 250 гривень на місяць.

Всі інші умови тарифних пакетів «START», «AKTYV», «PREMIUM-FX», «CRYSTAL-ІТ&FREELANCE», «CRYSTAL-СТОЛИЧНИЙ», «START»-нотаріуси адвокати (самозайняті особи) залишаться без змін.

Детальніше можливо ознайомитися тут.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація