A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

КРИСТАЛБАНК відтепер у Запоріжжі

Днями КРИСТАЛБАНК гостинно відчинив двері для всіх бажаючих отримати якісні банківські послуги у м. Запоріжжя за адресою: просп. Соборний, 159.

«Банк розширює географію своєї присутності у різних регіонах країни відповідно до обраної бізнес-стратегії, — зазначив директор департаменту стратегічного розвитку Ігор Олійник. — Технічна оснащеність всіх установ банку відповідає єдиним корпоративним стандартам, а кваліфікований персонал пропонує кожному клієнтові повний спектр банківських продуктів і послуг, якість надання яких відповідає європейським стандартам».

До послуг корпоративних і приватних клієнтів — валютообмінні операції, розрахунково-касове обслуговування у національній та іноземних валютах, відкриття депозитних вкладів на вигідних умовах, оформлення пластикових карток різного класу міжнародної платіжної системи MasterСard Worldwide, термінові грошові перекази через міжнародні системи Western Union, MoneyGram, Welsend, «Хазри» тощо.

Відділення № 17 в м. Запоріжжя працює за таким режимом: Пн-Чт — з 9.00 до 18.00, обслуговування клієнтів — до 17.00; Пт — з 9.00 до 17.00, обслуговування клієнтів — до 16.00; Сб-Нд — вихідні.

Дізнатися адреси відділень КРИСТАЛБАНКУ, а також режим їх роботи можна на сторінці корпоративного сайту.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація