A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

КРИСТАЛБАНК розпочне емісію карток MasterCard Prepaid

Національний банк України узгодив КРИСТАЛБАНКу Правила використання електронних грошей з використанням наперед оплачених карток міжнародної платіжної системи MasterCard. Це — черговий крок банку в рамках стратегії розвитку транзакційного банкінгу.

«Впровадження нових банківських продуктів, які ґрунтуються на новітніх інноваційних технологіях, є вимогою часу і повністю відповідають очікуванням наших клієнтів, — зазначив директор департаменту продуктів роздрібного бізнесу банку Максим Андрієнко.

— Тож, вже невдовзі ми запропонуємо їм новий платіжний інструмент — передплачену платіжну картку міжнародної платіжної системи MasterCard. Такі картки не потребують відкриття рахунку і оформлюються без надання клієнтом паспорту та ідентифікаційного коду, що значно економитиме час. Розрахуватися такою карткою можна буде у будь-якому торговельно-сервісному закладі, в інтернет-мережі чи зняти з неї готівку. Тож, така наперед оплачена картка може стати в нагоді батькам, які контролюють витрати дітей, чи гарним подарунком з будь-якої нагоди».

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація