0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                     
       
  • Новини

Відкриття нового Відділення «КРИСТАЛБАНК» в м. Васильків (Київська область)

19 жовтня 2016 року ПАТ «КРИСТАЛБАНК» урочисто відкрив новий відокремлений підрозділ Банку в Київській області, місті Васильків за адресою: вулиця Володимирська,  буд. 22 А.

Відділення надає клієнтам Банку повний спектр банківських послуг, включаючи депозитні вклади від фізичних та юридичних на зручний для клієнта строк та різноманітною виплатою процентів (щомісячною, щоквартальною, в кінці строку), обслуговуванні поточних рахунків фізичних та юридичних осіб, здійсненні грошових переказів, валютно-обмінних операції, обслуговування юридичних осіб за послугою «Клієнт-Банк» та багато інших послуг.

«Перше Відділення ПАТ «КРИСТАЛБАНК» в Київській області, починає свої перші робочі дні з ознайомлення клієнтів міста Васильків з перевагами послуг, що надаються Банком. Платежі, системи переказів, послуги банкомату, обслуговування малого, середнього та корпоративного (великого) бізнесу, стане в нагоді всім мешканцям нашого чудового міста», - зазначає начальник нового Відділення №22 в м Васильків Лідія Іванівна Яценко.

«Властивість Зростати!» – це не лише гасло, це постійна наполеглива робота Банку, що починається з аналізу міст та населених пунктів нашої Країни з метою відкриття нових Відділень Банку в найзручніших містах, в першу чергу для клієнтів. Поєднання багатовікової історії міста Васильків, наявність підприємств харчової, легкої, обробної та інших галузей промисловості в місті, досвід нової команди, впевнений, - позитивно відобразиться на показниках Банку», - коментує відкриття директор Департаменту стратегічного розвитку Ігор Олійник.

2016.10.21 vasylkiv 2

2016.10.21 vasylkiv 1

Детальну інформацію щодо послуг Банку та роботи Відділення №22 в м. Васильків можна дізнатися на сайті.

Режим роботи відділення: понеділок-п'ятниця — з 9.00 до 18.00, без перерви.

Довідка. ПАТ «КРИСТАЛБАНК» заснований в грудні 2014 року, входить до числа IV групи банків за класифікацією НБУ. За результатами довгострокового кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою – прогноз рейтингу «стабільний». Станом на 01.10.2016 року чистий прибуток ПАТ «КРИСТАЛБАНК» склав 90,9 млн. гривень, статутний капітал банку – 120,5 млн. грн. Банк є учасником міжнародних платіжних систем «MoneyGram», «Welsend», «Хазрі», «WesternUnion». Регіональна мережа налічує 19 дирекцій та відділень по всій території України в мм. Київ, Кривий Ріг, Одеса, Кременчук, Херсон, Горішні Плавні, Луцьк та м. Васильків.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів