A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

Перший Сервісний центр МВС нового зразку обслуговує ПАТ «КРИСТАЛБАНК»

12 липня цього року в рамках реформ сервісних центрів МВС України відбулося урочисте відкриття Першого сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України за адресою: вул. Павла Усенка, 8. Послуги при обслуговуванні клієнтів зазначеного центру надаються Відділенням №9 в м. Київ ПАТ «КРИСТАЛБАНК».

Серед переваг нового оновленого центру сучасні технології, наявність електронної черги, система прозорості кабінетів та спеціально підготовлений клієнтоорієнтований персонал. Сервісний центр надає платні та безоплатні послуги, що належать до компетенції Міністерства. У центрі видають водійські права, реєструють авто, оформлюють заявки на виготовлення номерних знаків.

Крім того, головним пріоритетом є новий сервіс та зручність для клієнтів, максимальний комфорт для клієнтів з дітьми (створено дитячу кімнату) та комфорт отримання послуг для людей з обмеженими можливостями, в додаток до швидкого та комплексного надання послуг.

«Ми раді, що Перший сервісний центр, як приклад нової системи надання послуг МВС для всієї України, розпочався з обслуговування клієнтів саме працівниками нашого Банку. За півріччя роботи Відділення № 9 – це ще одне підтвердження, що Банк є надійним партнером з кваліфікованими працівниками» - зазначає керівник відділень Сакада Олена Анатоліївна.

 

2016.07.20 usrnka 8 2

Детальну інформацію щодо послуг Банку та роботу Відділень можна дізнатися на сайті.

Довідка. ПАТ «КРИСТАЛБАНК» заснований в грудні 2014 року, входить до числа IV групи банків за класифікацією НБУ. За результатами довгострокового кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою – прогноз рейтингу «стабільний». Станом на 01.07.2016 року чистий прибуток ПАТ «КРИСТАЛБАНК» склав 22,7 млн. гривень, статутний капітал банку – 120,5 млн. грн. Банк є учасником міжнародних платіжних систем «MoneyGram», «Welsend», «Хазрі», «WesternUnion». Регіональна мережа налічує 15 дирекцій та відділень по всій території України в мм. Київ, Кривий Ріг, Одеса, Кременчук, Херсон, Комсомольск та м. Луцьк.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація