A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

Відкриття нового Відділення «КРИСТАЛБАНК» на Лівому березі Києва

Розширяючи представництва в Києві, ПАТ «КРИСТАЛБАНК», радий повідомити, про відкриття на Лівому березі Києва нового Відділення Банку.

Нове Відділення №13 в м. Київ розташовано за адресою м. Київ, вулиця Ялтинська, 7 та, прагнучи до європейського рівня надання банківських послуг, вже традиційно надає клієнтам Банку весь спектр банківських послуг. Депозитні вклади від фізичних та юридичних осіб на зручний для клієнта строк – допоможуть, одночасно зберегти заощадження та отримати додатковий прибуток у вигляді процентів за депозитними вкладами.

Фізичні та юридичні клієнти у новому Відділенні оцінять якість та швидкість при відкритті та обслуговуванні поточних рахунків, здійсненні грошових переказів, валютно-обмінних операції, миттєвої оплати комунальних платежів, сплатити за навчання, та здійсненні будь – яких платежів за послуги та товари.

«Відділення №13 в м. Київ ПАТ «КРИСТАЛБАНК», радо вітати кожного клієнта. Дружня та професійна команда нового Відділення допоможе обрати надійний депозитний вклад, найвигідніші тарифний пакет при користуванні платіжними картками та зручну для клієнта систему переказів», - зазначає начальник Відділення №13 в м. Київ Бурова Світлана.

«При виборі місцярозташування нових Відділень Банку, перш за все ми прагнемо «почути» клієнтів, оцінити зручність саме для них. Враховуючі це, було прийнято рішення про відкриття нового Відділення на Лівому березі нашої Столиці. Сподіваємося, що клієнти оцінять послуги та високий рівень обслуговування в новому відділенні», - підкреслює заступник Голови Правління Ігор Олійник.

2016.06.01 viddilennia 13

Детальну інформацію щодо послуг Банку та роботи Відділення №13 в м. Київ можна дізнатися на сайті або зателефонувавши за контактним номером телефону (044) 590-46-64.

Режим роботи відділення: понеділок—п'ятниця — з 9.00 до 18.00, без перерви.

Довідка. ПАТ «КРИСТАЛБАНК» заснований в грудні 2014 року, входить до числа IV групи банків за класифікацією НБУ. За результатами довгострокового кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою – прогноз рейтингу «стабільний». Станом на 01.05.2016 року чистий прибуток ПАТ «КРИСТАЛБАНК» склав 14 млн. гривень, статутний капітал банку – 120,5 млн. грн. Банк є учасником міжнародних платіжних систем «MoneyGram», «Welsend», «Хазрі», «WesternUnion». Регіональна мережа налічує 12 дирекцій та відділень по всій території України в мм. Київ, Кривий Ріг, Одеса, Кременчук, Херсон.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація