A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

Зміни керівництва в ПАТ «КРИСТАЛБАНК»

Відповідно до Рішення Спостережної ради з 18 березня 2016 року Головою Правління ПАТ «КРИСТАЛБАНК» призначено Гребінського Леоніда Андрійовича.

Л.А. Гребінський має 24-річний стаж роботи в банківському секторі, 22 з яких - на керівних посадах у тому числі в таких банках, як «ІНКО», «Донкомбанк», «МТ-Банк» та АКБ «Індустріалбанк».

Леонід Андрійович має великий досвід у фінансовій та банківській сфері – від створення банку з нуля до об’єднання банків, виведення банку з регіонального на загальнонаціональний рівень, створення банку з активною соціальною позицією та впровадження ефективної стратегії розвитку.

Головними принципами в роботі банку для Леоніда Андрійовича Гребінського є прозорість, надійність фінансової установи, створення стабільного банку для клієнта, який зможе зайняти одну з лідируючих позицій на фінансовому ринку України.

Довідково. ПАТ «КРИСТАЛБАНК» заснований в грудні 2014 року. За результатами довгострокового кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою на 29.12.2015 року – прогноз рейтингу «стабільний». Станом на 01.01.2016 року чистий прибуток ПАТ «КРИСТАЛБАНК» склав 29,9 млн. гривень, статутний капітал банку – 120,5 млн. грн. Банк є учасником міжнародних платіжних систем «MoneyGram», «Welsend» та «Western Union» та має статус афілійованого члена Master Card. Регіональна мережа налічує 5 дирекцій та 11 відділень в мм. Київ, Кривий Ріг, Одеса, Кременчук, Херсон.
Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація