A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

Повідомлення для клієнтів – фізичних осіб позичальників ПАТ «КРИСТАЛБАНК»

ПАТ «КРИСТАЛБАНК» продовжує реалізовувати стратегію вдосконалення послуг для клієнтів Банку. Розуміючи потребу позичальників Банку – фізичних осіб у зручності погашення кредитних зобов’язань перед ПАТ «КРИСТАЛБАНК», раді повідомити, що з 06 жовтня 2015 року, позичальники нашого Банку мають змогу здійснити погашення платежів за кредитами не тільки у відділеннях Банку, а й скориставшись терміналами самообслуговування «EasyPay».

Термінали самообслуговування компанії - партнера Банку на сьогоднішній день налічують понад 3 500 пунктів, та розміщені по всій території України.

«Ми створюємо зручні, швидкі та якісні умови самообслуговування для наших клієнтів. Відтепер, позичальники нашого Банку – фізичні особи цілодобово можуть сплатити зручний для них розмір кредитного платежу у терміналах самообслуговування, що розміщенні у торговельних центрах, магазинах, супермаркетах та інших доступних місцях. Для цього, нашим позичальникам необхідно лише скориставшись найближчим терміналом самообслуговування «EasyPay», вибрати в меню назву «КРИСТАЛБАНК» та за своїм ідентифікаційним номером здійснити платіж за кредитом. Сподіваємось, що якісний та доступний сервіс стане в нагоді нашим клієнтам», - зазначає заступник Голови Правління Катерина Печовал.

Крім цього Позичальники Банку – фізичні особи, мають можливість здійснювати погашення кредитних зобов’язань за допомогою власної платіжної картки будь-якого банку, скориставшись послугою нашого партнера Банку за допомогою сайту www.easypay.ua/bank/crystalbank

Детальну інформацію щодо послуг Банку можна дізнатися на сайті www.crystalbank.com.ua.

З місцезнаходженням терміналів самообслуговування можна ознайомитися на сайті компанії - партнера www.easysoft.ua/terminalsmap

Довідка. ПАТ «КРИСТАЛБАНК» заснований в грудні 2014 року, входить до числа IV групи банків за класифікацією НБУ. За результатами довгострокового кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою на 26.06.2015 року – прогноз рейтингу «стабільний». Станом на 01.10.2015 року чистий прибуток ПАТ «КРИСТАЛБАНК» склав 48,8 млн. гривень, статутний капітал банку – 120,5 млн. грн., активи Банку складають – 361,8 млн. грн. Банк є учасником міжнародних платіжних систем «MoneyGram», «Welsend», «Western Union». Банк має статус афільованого члена MasterCard. Регіональна мережа налічує 7 дирекцій та відділень по всій території України в мм. Київ, Кривий Ріг, Тернопіль, Одеса, Кременчук, Херсон.
Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація