A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

Урочисте відкриття дирекції «КРИСТАЛБАНК» відбулося у Кременчуці

ПАТ «КРИСТАЛБАНК» продовжує реалізовувати стратегію розширення своєї мережі. 18 вересня 2015 року відбулось урочисте відкриття нової дирекції Банку в м. Кременчук.

Кременчуцька дирекція Банку відчинила свої двері в самому центрі міста, по вул. Леніна, 23 та надає широкий спектр банківських послуг. Зокрема, прийом вкладів від фізичних та юридичних осіб, відкриття та ведення поточних рахунків, здійснення грошових переказів, валютно-обмінні операції. Клієнти отримують швидке та якісне розрахунково-касове обслуговування, прийом усіх видів платежів населення та комплексне обслуговування бізнесу.

«Ми прагнемо запропонувати фізичним та юридичним особам найбільш якісні та вигідні умови обслуговування. Звернувшись до Кременчуцької дирекції, Ви обов’язково відчуєте індивідуальний підхід Банку до надання послуг, якісний сервіс та станете нашим постійним клієнтом», - зазначає директор Кременчуцької дирекції Микола Рилін.

«Керівництво Банку покладає високу відповідальність на нову дирекцію, як на соціально важливий регіональний підрозділ Банку, основною метою якого є забезпечення виконання взятих на себе зобов’язань перед кожним клієнтом Банку. Колектив дирекції – це команда досвідчених, висококваліфікованих банкірів з бездоганною репутацією, яким довіряють лідери регіону серед представників бізнесу та представники різних верств населення», - підкреслює заступник Голови Правління Катерина Печовал.

Детальну інформацію щодо послуг Банку та роботи Кременчуцької дирекції можна дізнатися на сайті або зателефонувавши за контактним номером телефону (044)590-46-64.


Довідка. ПАТ «КРИСТАЛБАНК» заснований в грудні 2014 року, входить до числа IV групи банків за класифікацією НБУ. За результатами довгострокового кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою на 26.06.2015 року – прогноз рейтингу «стабільний». Станом на 01.07.2015 року чистий прибуток ПАТ «КРИСТАЛБАНК» склав 22,6 млн. гривень, статутний капітал банку – 120,5 млн. грн. Банк є учасником міжнародних платіжних систем «MoneyGram» та «Welsend». Регіональна мережа налічує 7 дирекцій та відділень по всій території України в мм. Київ, Кривий Ріг, Тернопіль, Одеса, Кременчук, Херсон.
Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація