A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       

  Здійснюйте покупки онлайн на EVA.UA карткою Mastercard від КРИСТАЛБАНКу

   

  Запрошуємо на онлайн-шопінг з продовженням!

  Оплатить карткою Mastercard від КРИСТАЛБАНКу онлайн-замовлення на EVA.UA на суму від 500 гривень та візьміть участь у розіграші подарункових сертифікатів ще на півтисячі гривень для нових приємних покупок.

  Детальніше

  Внесення змін до Тарифів на розрахунково-касове обслуговування юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність

  До уваги Клієнтів!

  Доводимо до Вашого відома, що з 01 серпня 2021 року АТ «КРИСТАЛБАНК» вносить зміни до умов обслуговування в Тарифному пакеті «AKTYV-FC» з розрахунково-касового обслуговування, що надається юридичним особам, фізичним особам-підприємцям, та фізичним особам, що здійснюють незалежну професійну діяльність (для поточних рахунків, в т.ч. зі спеціальним режимом використання) АТ «КРИСТАЛБАНК».

  Детально з новими Тарифами Ви можете ознайомитись за посиланням.

  КРИСТАЛБАНК долучився до Всеукраїнської інформаційної кампанії із безпеки готівкових розрахунків

   

  КРИСТАЛБАНК долучився до Всеукраїнської інформаційної кампанія із безпеки готівкових розрахунків "Анатомія гривні", яку проводить Національний банк України.

  Мета кампанії – навчити українців швидко перевіряти банкноти гривні на справжність та нагадати населенню, які банкноти та монети в обігу, а які вже не приймаються до оплати.

  Детальніше

  КРИСТАЛБАНК відкрив у Вінниці нове відділення

  01 липня 2021 року в м. Вінниця на вулиці Архітектора Артинова,4 розпочало свою роботу нове відділення АТ «КРИСТАЛБАНК». Відтепер і вінничани зможуть скористатися широким спектром банківських послуг, які надає КРИСТАЛБАНК.

  «Ми продовжуємо реалізовувати стратегію розширення своєї мережі. Сьогодні банк присутній у 11 областях України та має 25 відділень. Я впевнений, що високим сервісом, якісними банківськими послугами, професіоналізмом та досвідом, нове відділення банку швидко завоює довіру та лояльність мешканців чудового міста Вінниця. Цього року плануємо суттєво збільшити частку аграріїв. Для цього банк вже готовий пропонувати всі інструменти підтримки та подальшого розвитку агропромислового комплексу, а саме кредитування агрокомпаній та фермерських господарств, виплати паїв і кредитування фізичних осіб на придбання землі. В Україні за розмірами сільськогосподарських угідь вінницький регіон займає лідируючі позиції, саме тому ми відкриваємо відділення банку в місті Вінниця» – зазначив Голова Правління банку Леонід Гребінський.

  «КристалАгро» - новий пілотний проєкт від КРИСТАЛБАНКу

   

  Сьогодні світ все частіше стикається з глобальною проблемою - дефіцитом харчових продуктів. Населення планети постійно зростає, а землі, придатної для введення сільського господарства, стає все менш.

  01 липня 2021 року в Україні відкриється ринок землі, який дозволить багатьом господарникам залучати земельний ресурс та продовжити розвивати аграрний бізнес.

  Детальніше

  Депозити
  Депозитні програми для фізичних осіб
  Грошові перекази
  Міжнародні системи
  грошових переказів
  Мережа відділень
  Місцезнаходження,
  контактна інформація