0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                     
       

  Зміни в роботі деяких відокремлених підрозділів АТ «КРИСТАЛБАНК»

  Зміни в роботі деяких відокремлених підрозділів АТ «КРИСТАЛБАНК» (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

  Шановні Клієнти!

  Тимчасово призупинено роботу деяких відокремлених підрозділів АТ «КРИСТАЛБАНК» до закінчення періоду карантину:

  • Відділення №9 в м. Київ (м. Київ, вул. Павла Усенко, 9);
  • Відділення №15 в м. Чернівці (м. Чернівці, вул. Руська, 244 А);
  • Відділення №16 в м. Львів (м. Львів, вул. Д. Апостола, 10);
  • Відділення №25 в с. Софіївська Борщагівка (Київська область, с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 110-А, літ. «О»);
  • Відділення №26 в м. Київ (м. Київ, вул. Мечникова, 2 А);
  • Відділення №28 в м. Дніпро (м. Дніпро, проспект Пушкіна, 30);
  • Відділення №29 в м. Одеса (м. Одеса, вул. Преображенська, 66).

  Додатково інформуємо Вас про тимчасові зміни в режимі роботі деяких відокремлених підрозділів АТ «КРИСТАЛБАНК», а саме період касового обслуговування клієнтів:

  з Понеділка по П’ятницю відбуватиметься з 10:00 до 16:00 в наступних відокремлених підрозділах банку:

  • Відділення №1 в м. Київ КД (м. Київ, вул. Мечникова, 4/1);
  • Відділення №3 в м. Київ (м. Київ, вул. Кудрявський узвіз, 2);
  • Відділення №8 в м. Київ КД (м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленко, 4/6);
  • Відділення №13 в м. Київ КД (м. Київ, вул. Ялтинська, 7);
  • Відділення №19 в м. Київ КД (м. Київ, вул. Михайла Гришка, 8);
  • Відділення №23 в м. Київ КД (м. Київ, вул. С. Петлюри, 28);
  • Відділення №27 в м. Київ (м. Київ, вул. Бастіонна, 3/12).

  З 24.03.2020 року були внесені зміни в режим роботи, а саме період касового обслуговування клієнтів з Понеділка по П’ятницю відбуватиметься з 10:00 до 18:00, Сб з 10:00 до 15:00 в наступних відокремлених підрозділах банку:

  • Відділення №10 в м. Київ АТ «КРИСТАЛБАНК» (м. Київ, вул. Бальзака, 7);
  • Відділення №11 в м. Київ АТ «КРИСТАЛБАНК» (м. Київ, вул. Павла Усенко, 8).

  З 24.03.2020 року на Відділенні №12 в м. Київ АТ «КРИСТАЛБАНК» (м. Київ, проспект Лобановського,17) тимчасово призупинити проведення касових операції. Проведення касових операцій для клієнтів Відділення №12 в м. Київ АТ «КРИСТАЛБАНК» буде здійснюватися через Відділення №1 в м. Київ КД (м. Київ, вул. Мечникова, 4/1)

  З 23.03.2020 року тимчасово скорочено робочий день на тридцять хвилин для слідуючих відокремлених підрозділів:

  • Криворізька дирекція (Відділення №2) м. Кривий Ріг, вул. Соборності, 17;
  • Відділення №17 в м. Запоріжжя (м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 72);

  Ми уважно стежимо за розвитком ситуації і будемо оперативно інформувати Вас про будь-які зміни в роботі Банку.


  Онлайн сервіс дистанційного надання пакету документів та отримання рішення щодо можливості надання кредиту

  Для зручності потенційних Клієнтів АТ «КРИСТАЛБАНК» пропонує скористатися онлайн сервісом – дистанційного надання пакету документів та отримання рішення щодо можливості надання кредиту за наступними кредитними програмами:

  Пакет документів потенційні позичальники можуть направити на електронну пошту відповідальних працівників Банку та продовжити спілкування онлайн з кредитними менеджерами Банку з будь-яких питань, що виникають за напрямком кредитування фізичних осіб.

  Рішення Банку щодо можливості отримання кредиту, потенційні клієнти також отримують на електронну пошту.

  «Досить важливо, в умовах впровадження обмежувальних заходів на території України та з урахуванням стабільної банківської роботи АТ «КРИСТАЛБАНК» - мінімізувати відвідування відділень клієнтами відділень, саме тому, для зручності наших клієнтів: надання документів та отримання рішення щодо надання кредитних коштів можна здійснити не виходячи з власної домівки. Спеціалісти Банку в оперативні строки наддадуть всі консультаційні послуги та іншу важливу для клієнтів інформацію», - зазначив Голова Правління АТ «КРИСТАЛБАНК» Л.А. Гребінський.

  Одночасно, повідомляємо, що всі Відділення АТ «КРИСТАЛБАНК» працюють в звичайному режимі з додатковими запобіжними заходами для збереження здоров'я клієнтів і співробітників. Здійснюються заходи щодо повної санітарної обробки Відділень, в тому числі обробка дверних ручок, клавіатур банкоматів, терміналів, вологе прибирання з використанням дезінфікуючих/антибактеріальних засобів та загальне провітрювання приміщення.

  Документи для аналізу можливості надання кредитних коштів можна направити на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та/або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

  Перелік необхідних документів за посиланням

  Телефони для довідок: (044) 590-46-59

  До уваги Клієнтів!

  Доводимо до Вашого відома, що з 20 квітня 2020 року поточні рахунки фізичних осіб, що були відкриті у іноземній валюті до 20.03.2020 року, будуть обслуговуватися згідно з «Тарифами комісійної винагороди на розрахунково - касове обслуговування, що надаються фізичним особам, при здійсненні операцій з використанням поточних рахунків в іноземній валюті у відділеннях/дирекціях АТ «КРИСТАЛБАНК», що вступили в дію 20.03.2020 року.

  Детальніше

  КРИСТАЛБАНК скасував комісію за комунальні онлайн-платежі!

  З 20 березня 2020 року КРИСТАЛБАНК скасував комісію за оплату комунальних платежів в системі інтернет-банкінг My CRYSTALBANK.

  Відтепер користувачі інтернет-банкінгу My CRYSTALBANK мають можливість здійснювати комунальні платежі за електроенергію, домофон, опалення, водо/газопостачання, послуги водовідведення та інше абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

  Система інтернет-банкінгу My CRYSTALBANK— зручний сервіс, що дозволяє дистанційно без відвідування відділень банку в режимі 24/7 здійснювати платежі, розміщувати депозити, погашати кредити, отримувати довідкову інформацію по рахунках та безліч інших банківських операцій.

  До уваги Клієнтів! Відділення АТ «КРИСТАЛБАНК» працюють за звичайним графіком

  Шановнi Клiєнти!

  Повідомляємо, що під час карантину відділення КРИСТАЛБАНКу працюють за звичайним графіком та безперебійно обслуговують Клієнтів.

  У випадку неможливості відвідати Банк особисто пропонуємо скористатися зручними та сучасними онлайн-сервісами:

  • Інтернет-банкінг My CRYSTALBANK - швидке здійснення платежів та переказів в режимі онлайн 24/7, оплата послуг, погашення кредитів, управління депозитами онлайн та інші послуги;
  • Мобільний додаток «CrystalBank» в App Store або Google Play Market - надасть безліч можливостей для здійснення банківських операцій онлайн з власних смартфонів.

  Також отримуйте якісну та професійну консультацію щодо послуг за безкоштовним номером телефону клієнтської підтримки: 0 800 50 55 99 (в межах України).

  Депозити
  Депозитні програми для фізичних осіб
  Грошові перекази
  Міжнародні системи
  грошових переказів
  Мережа відділень
  Місцезнаходження,
  контактна інформація