A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Корпоративним клієнтам
  • Кредитні програми

Овердрафт

Овердрафт - короткостроковий кредит для покриття тимчасового браку оборотних коштів на поточному рахунку, який надається платоспроможному клієнтові Банку шляхом оплати його розрахункових документів з поточного рахунку понад фактичного (кредитового) залишку на ньому в межах заздалегідь обумовленої суми (ліміту овердрафту).

Пропонуємо Вам встановити кредитний ліміт у вигляді овердрафту на Ваш поточний рахунок. Це надасть можливість у будь-який час скористатися кредитними коштами для своєчасних розрахунків та більш ефективно планувати фінансову діяльність Вашої компанії.

Погашення овердрафту здійснюється автоматично при надходженні коштів на Ваш поточний рахунок, тому Вам не слід хвилюватись за своєчасне погашення кредиту або прострочений платіж.

Оформивши кредит у вигляді овердрафту Ви маєте можливість скористатися наступними перевагами від КРИСТАЛБАНКУ:

  • Завжди мати доступне джерело фінансування для забезпечення безперервних розрахунків з партнерами, сплати податків та поточних витрат, тощо; 
  • Економити час, адже оплата платіжних доручень здійснюється без подання додаткових документів (заяв, листів) до банку;
  • Економити гроші, оскільки погашення кредиту відбувається відразу при зарахуванні коштів на Ваш поточний рахунок автоматично.

Основні умови за овердрафтом.

 

New! Для юридичних осіб – клієнтів АТ «КРИСТАЛБАНК», які беруть участь у тендері з грошовим покриттям тендерної гарантії, пропонуються пільгові умови користування овердрафтом.

 

Більш детальну інформацію Ви можете отримати, звернувшись до найближчого відділення АТ «КРИСТАЛБАНК» або за 0 800 50 55 99 (безкоштовно у межах України); +38 (044) 590 45 95 (для дзвінків з-за кордону)

Друк

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація