A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Корпоративним клієнтам

Інтернет-банкінг «iFobs»

Інтернет-банкінг (клієнт-банк) для юридичних осіб — інтерактивна система фронт-офісного обслуговування клієнтів банку що призначена для здійснення електронного платіжного документообігу між клієнтами та банком з використанням мережі загального доступу Internet. В системі використовується багаторівнева схема захисту даних, залежно від їхньої конфіденційності.

Для підключення до обслуговування в системі Клієнт-банк необхідно звернутись на відділення банку та заповнити сеціальну заявку на підключення.

Інтерфейс користувача системи розроблений в декількох варіантах: Win32 програми для стаціонарних робочих місць і Web-браузера, та має окремі вимоги до програмно-апаратного забезпечення.

В системі дистанційного обслуговування Клієнт-банк (iFobs) існує можливість роботи користувача з токеном замість використання звичайного USB флеш-носія. Це забезпечує більш безпечний режим роботи з ключами та сертифікатами безпеки, а саме: збереження і зчитування ключів з носія ключової інформації (НКІ або secure token, токен). Детальніше

Найбільш поширені запитання та відповіді по роботі з системою iFobs для юридичних осіб доступні за посиланням.

Друк

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація