A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

ДОЛУЧАЄМОСЯ ДО БЛАГОДІЙНОСТІ

1 червня весь цивілізований світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні 98-й день, як в Україні йде війна… Війська російської федерації знищують об’єкти інфраструктури, пам’ятники культури, цивільне населення нашої країни. Найстрашніше що саме зараз, у 21-сторіччі, в серці Європи - гинуть українські діти. Внаслідок вторгнення рф вже загинуло більше двохсот дітей, близько чотирьохсот мають важкі поранення.З’явилась велика кількість дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують нашої з вами уваги, турботи, любові, підтримки та захисту.

АТ «КРИСТАЛБАНК» долучився до благодійної допомоги дітям та перерахував 200 000 гривень до Благодійної організації «Благодійний фонд «БОРЖАВСЬКА НАДІЯ».

БФ «БОРЖАВСЬКА НАДІЯ» має за свою мету всебічне забезпечення умов для проживання, виховання, здобуття освіти, професійної орієнтації, соціальної адаптації та підготовки до самостійного життя дітей-сиріт, дітей, які потребують встановлення статусу, та дітей, які опинились в складній життєвій ситуації, та були евакуйовані на території Закарпатської області через військову агресію рф проти України.

Діти - це наше майбутнє!
Долучаємося до благодійності!
Віримо в нашу Перемогу!

2022.06.01 843

 

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація