A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

Шановні клієнти, партнери та колеги!

Щиро вітаю вас з Днем народження нашого банку!

 

Сьогодні ми відзначаємо 7-му річницю створення АТ «КРИСТАЛБАНК».

За ці роки КРИСТАЛБАНК утвердився в стабільну фінансову установу з валютою балансу 5,0 мільярдів гривень і балансовим капіталом понад 300 мільйонів гривень.

Регіональна мережа КРИСТАЛБАНКу значно зросла і на сьогодні нараховує вже 36 відділень у 18 містах України.

КРИСТАЛБАНК п’ять років поспіль утримує лідерство на ринку іпотечного кредитування та визнається «Банком №1 за умовами іпотечного кредитування» за версією Міжнародного фінансового клубу «БАНКИРЪ.

За 7 років довгостроковий кредитний рейтинг банку виріс до рівня uaAA з прогнозом «у розвитку», а рейтинг надійності банківських вкладів вже кілька років стабільно зберігається на рівні 5 (відмінна надійність).

Основна наша цінність - це наші клієнти та партнери. Найвагоміше досягнення – це їх довіра до нас! Ми знаємо та цінуємо кожного з Вас, ми вдячні кожному особисто, за довіру та співпрацю.

За ці роки КРИСТАЛБАНК зібрав надійну команду однодумців, яка складається з найкращих професіоналів у банківській та фінансовій сфері нашої країни.

Завдяки кожному нашому працівнику, який щиро любить свою справу та працює на спільний результат, нам є чим пишатися сьогодні і ми впевнено дивимось у майбутнє. Разом з вами КРИСТАЛБАНК буде і надалі підкорювати нові вершини!

Зі святом усіх нас!

З повагою та найкращими побажаннями,
Леонід Андрійович Гребінський,
Голова Правління АТ «КРИСТАЛБАНК»

 

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація