A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

КРИСТАЛБАНК приєднався до державної програми «Доступна іпотека 7%»

26 серпня 2021 року АТ «КРИСТАЛБАНК» підписав договір про співробітництво з Фондом розвитку підприємництва щодо участі у Державній програмі «Доступна іпотека 7%».

«Ми раді стати учасником Державної програми «Доступна іпотека 7%». Іпотечне житлове кредитування відіграє важливу роль у соціально-економічному розвитку будь-якої держави, оскільки, по-перше, є ефективним інструментом об’єднання фінансового ринку з ринком будівництва житла, що сприяє капіталізації ресурсів, а по-друге, сприяє розвитку ринку нерухомості, вирішенню житлової проблеми, підтримці соціальної стабільності», - зазначив Леонід Гребінський, Голова Правління АТ «КРИСТАЛБАНК».

На урочистому підписанні договору про співробітництво були присутні Голова Правління АТ «КРИСТАЛБАНК» Леонід Гребінський, виконавчий директор Фонду розвитку підприємництва Андрій Гапон, заступник виконавчого директора Фонду розвитку підприємництва Валерій Майборода та директор Департаменту продажу та маркетингу ХК “Київміськбуд” Тетяна Маркова.

За словами директора Департаменту продажу та маркетингу ХК “Київміськбуд” Тетяни Маркової: “На сьогоднішній день “КРИСТАЛБАНК” є одним із наших стратегічних партнерів. Розширення умов придбання квартир — це беззаперечна перевага. “Київміськбудом” визначено 20 житлових комплексів до участі у програмах кредитування. Зважаючи, що ми фіксуємо стабільний та дещо підвищений попит на нерухомість, участь ще одного з партнерських банків у іпотечній програмі дозволить розширити кількість потенційних покупців. Та зробить житло для українців ще більш доступним!”

2021.08.26 843 2

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація