A- A A+
0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
              instagram logo       
       
  • Новини

Відкриття нового Відділення «КРИСТАЛБАНК» у Волинській області (м. Луцьк)

Розширяючи представництва по всій території України, ПАТ «КРИСТАЛБАНК», радий повідомити, про відкриття нового Відділення  Банку у Волинський області в м. Луцьк.

Нове Відділення №16 в м. Луцьк розташовано за адресою: Волинська обл., м. Луцьк, проспект Волі, буд. 35. Відділення надає клієнтам Банку повний спектр банківських послуг, включаючи депозитні вклади від фізичних та юридичних на зручний для клієнта строк та різноманітною виплатою процентів (щомісячною, щоквартальною, в кінці строку), обслуговуванні поточних рахунків фізичних та юридичних осіб, здійсненні грошових переказів, валютно-обмінних операції, обслуговування юридичних осіб за послугою «Клієнт-Банк» та багато інших послуг.

«Відділення №16 в м. Луцьк ПАТ «КРИСТАЛБАНК», традиційно радо вітати кожного клієнта. Індивідуальний підхід до кожного клієнта в поєднанні із професійною консультацією працівників Відділення, оцінять всі, хто завітає до нового Відділяння ПАТ «КРИСТАЛБАНК», - зазначає начальник нового Відділення №16 в м. Луцьк Сидорюк Микола.

«Перше Відділення Банку у Західній Україні, сподіваємося, гідно представить Банк у новому для нас регіоні України», - підкреслює заступник Голови Правління Ігор Олійник.

 

Детальну інформацію щодо послуг Банку та роботи Відділення №16 в м. Луцьк можна дізнатися на сайті.

Режим роботи відділення: понеділок-п'ятниця — з 9.00 до 18.00, без перерви.

Довідка. ПАТ «КРИСТАЛБАНК» заснований в грудні 2014 року, входить до числа IV групи банків за класифікацією НБУ. За результатами довгострокового кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою – прогноз рейтингу «стабільний». Станом на 01.07.2016 року чистий прибуток ПАТ «КРИСТАЛБАНК» склав 22,7 млн. гривень, статутний капітал банку – 120,5 млн. грн. Банк є учасником міжнародних платіжних систем «MoneyGram», «Welsend», «Хазрі», «WesternUnion». Регіональна мережа налічує 15 дирекцій та відділень по всій території України в мм. Київ, Кривий Ріг, Одеса, Кременчук, Херсон, Комсомольск та м. Луцьк.

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація