0 800 50 55 99
безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків із-за кордону та в межах України
(згідно тарифів Вашого оператора)

Підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг і високий рівень надійності банківських вкладів КРИСТАЛБАНК

Опубліковано: 18.09.2023

Українське рейтингове агенство IBI-Rating повідомило про збереження довгострокового кредитного рейтингу АТ «КРИСТАЛБАНК» на рівні uaAA, прогноз «у розвитку» та підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів на рівні 5 (відмінна надійність)

Як зазначається у пресрелізі РА IBI-Rating, підтвердження рейтингів АТ «КРИСТАЛБАНК» зі зміною прогнозу з «негативний» на  «у розвитку» обумовлено достатніми показниками капіталізації та наявністю фінансової підтримки з боку акціонерів; збереженням прийнятного рівня ліквідності на фоні дострокового погашення всіх запозичень від регулятора; невисоким рівнем проблемної заборгованості у структурі робочих активів; значним обсягом активів у вигляді безризикових інвестицій у державні цінні папери, а також достатніми показниками ефективності та прибутковою діяльністю установи.

Банк працює з достатнім рівнем рентабельності. Прибуток АТ «КРИСТАЛБАНК» за І півріччя 2023 року склав 30,3 млн грн. Чистий операційний дохід демонструє відносно стабільну динаміку, а значення коефіцієнта ефективності діяльності банківської установи перевищує 150%.

Довідково      

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КРИСТАЛБАНК» - перший банк в Україні, створений Фондом гарантування вкладів фізичних осіб зі статусом «перехідного банку». Зареєстрований Національним банком України 16 грудня 2014 року. У березні 2015 року банк змінив статус «перехідного» та отримав повну банківську Ліцензію (Ліцензія НБУ №276 від 29.04.2015, Реєстраційний номер у Державному реєстрі банків 353 від 16.12.2014).

АТ «КРИСТАЛБАНК» відноситься до групи банків з приватним капіталом відповідно до критеріїв розподілу банків на групи, що затверджено НБУ. За підсумками І півріччя 2023 року серед 65 банківських установ України КРИСТАЛБАНК посів 40 позицію за розміром активів та 43 за обсягом коштів населення; 33 – за розміром коштів юридичних осіб; 42 – за розміром балансового капіталу, а також 40 місце – за обсягом отриманого фінансового результату.

 

 

 

Підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг і високий рівень надійності банківських вкладів  КРИСТАЛБАНК
Корисна інформація
Переказ з картки на карту
Переказ з картки на карту

Переказ з картки на карту по Україні та в інші країни світу

Перейти
Відділення та
банкомати

Ми стараємось ставати краще і завжди поруч

Перейти