0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                            
        
  • Головна

Акція від КРИСТАЛБАНКу «Вклад розміщай – подарунок вигравай»

Вигравайте подарунки при оформленні депозиту в Інтернет-банкінгу!

Оформлюйте депозит «Дохідний» або «Дохідний з поповненням» у період дії Акції «Вклад розміщай – подарунок вигравай» з 27.05.2019 року до 26.08.2019 року включно через «Інтернет – банкінг» та автоматично приймайте участь в щомісячних розіграшах універсальних мобільних батарей та в фінальному розіграші планшетуіж Учасниками, які матимуть залишок на вкладному рахунку станом на 26.08.2019).

Детальніше

КРИСТАЛБАНК відкрив нове відділення у місті Дніпро

КРИСТАЛБАНК відкрив нове відділення у центральній частині міста Дніпро за адресою: проспект Пушкіна, 30.

У відділенні надається повний спектр банківських послуг для фізичних та юридичних осіб. Клієнти КРИСТАЛБАНКу мають можливість здійснювати розрахунково-касові операції, відправлення всіх видів грошових переказів, оплачувати комунальні послуги, оформити депозит та скористатися іншими фінансовими сервісами.

Детальну інформацію щодо послуг та графіку роботи нового відділення можна дізнатися на сайті за посиланням або за телефоном: (056) 767-39-23.

КРИСТАЛБАНК запустив Google Pay для користувачів карток Masterсard

КРИСТАЛБАНК впровадив новий сервіс безконтактної оплати Google Pay для держателів платіжних карток Masterсard, емітованих банком. 

Відтепер клієнти Банку мають можливість швидко та безпечно оплачувати покупки зі смартфонів без використання платіжної картки будь-де: у магазинах, на веб-сайті тощо. Для здійснення оплати необхідно лише піднести мобільний пристрій до терміналу у магазині або вибрати у якості способу оплати Google Pay в інтернет-магазині.

Детальніше

Привітання Голови Правління із професійним святом – Днем Банківського працівника!

 

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю із професійним святом – Днем Банківського працівника! 
Бажаю стабільності, розвитку, надійних партнерів та успіхів у всіх починаннях!
Нехай вдача, надія та впевненість у завтрашньому дні ніколи не залишають Вас!
Міцного здоров’я, добробуту та здійснення найзаповітніших мрій!

З найкращими побажаннями,
Голова Правління АТ «КРИСТАЛБАНК» 
Леонід Гребінський 

Детальніше

До уваги Клієнтів АТ «КРИСТАЛБАНК»!

В рамках тарифних пакетів «START», «AKTYV», «PREMIUM-FX», «CRYSTAL-ІТ&FREELANCE», «CRYSTAL-СТОЛИЧНИЙ» на розрахунково-касове обслуговування для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність змінено назву послуги: «Переказ за дорученням Клієнта на його особистий (фізичної особи) поточний рахунок з використанням електронного платіжного засобу безготівкових коштів як власного чистого доходу» та введення нової послуги

Шановні Клієнти!

АТ «КРИСТАЛБАНК» повідомляє, в рамках тарифних пакетів «START», «AKTYV», «PREMIUM-FX», «CRYSTAL-ІТ&FREELANCE», «CRYSTAL-СТОЛИЧНИЙ» на розрахунково-касове обслуговування для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність, про зміну з 27.05.2019 року назву послуги з: «Переказ за дорученням Клієнта на його особистий (фізичної особи) поточний рахунок з використанням електронного платіжного засобу безготівкових коштів як власного чистого доходу» на: «Переказ за дорученням Клієнта на поточний рахунок фізичної особи безготівкових коштів».

При цьому, тариф за користування послугою залишається без змін, відповідно до умов тарифних пакетів «START», «AKTYV», «PREMIUM-FX», «CRYSTAL-ІТ&FREELANCE», «CRYSTAL-СТОЛИЧНИЙ».

А також повідомляємо, тарифні пакети «START», «AKTYV», «PREMIUM-FX», «CRYSTAL-СТОЛИЧНИЙ» доповнено новим типом послуги: «Вихідний платіж в російських рублях на рахунок в іншому банку».

Дякуємо за розуміння та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
З повагою, АТ «КРИСТАЛБАНК».

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація