0 800 50 55 99
безкоштовно у межах України
+38 (044) 590 45 95
для дзвінків з-за кордону
                            
       

Інтернет-банкінг «iFobs»

Інтернет-банкінг (клієнт-банк) для юридичних осіб — інтерактивна система фронт-офісного обслуговування клієнтів банку що призначена для здійснення електронного платіжного документообігу між клієнтами та банком з використанням мережі загального доступу Internet. В системі використовується багаторівнева схема захисту даних, залежно від їхньої конфіденційності.

Для підключення до обслуговування в системі Клієнт-банк необхідно звернутись на відділення банку та заповнити сеціальну заявку на підключення.

Інтерфейс користувача системи розроблений в декількох варіантах: Win32 програми для стаціонарних робочих місць і Web-браузера, та має окремі вимоги до програмно-апаратного забезпечення.

В системі дистанційного обслуговування Клієнт-банк (iFobs) існує можливість роботи користувача з токеном замість використання звичайного USB флеш-носія. Це забезпечує більш безпечний режим роботи з ключами та сертифікатами безпеки, а саме: збереження і зчитування ключів з носія ключової інформації (НКІ або secure token, токен). Детальніше

Найбільш поширені запитання та відповіді по роботі з системою iFobs для юридичних осіб доступні за посиланням.

 • Клієнт-банк (Win32 клієнт)

  Win32 клієнт — зручне і надійне програмне забезпечення, яке легко розгортається на робочому місці користувача, має зручний і продуманий графічний інтерфейс. Перевагою даного типу є те що програма знаходиться на комп’ютері клієнта, що дає можливість працювати з документами та рахунками off-line і з’єднуватись при необхідності з банком для актуалізації інформації.

    Завантажити iFobs Win32 Client
  [exe, 30 Mb]

  Корисна інформація:

 • Клієнт-банк (Web клієнт)

  Web клієнт дозволяє працювати з будь-якого комп’ютера підключеного до мережі Інтернет за допомогою стандартного веб-браузера, при цьому немає необхідності встановлювати програмне забезпечення Клієнт-банк. Для доступу можна використовувати два види інтерфейсу — полегшений (лише для перегляду) та повнофункціональний (з використання Java-технологій).

    iFobs Web Client

  Додаткове програмне забезпечення необхідне для роботи Web клієнта:

  Корисна інформація:

 • Імпорт та експорт (Win32 клієнт, Web клієнт)

 • Контактна інформація

   Адміністратор системи Клієнт-Банк:   (звертатись з питань встановлення, настроювання системи) 
  E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  Телефон:   (044) 590-46-55
   Адміністратор захисту інформації:   (звертатись з питань активації сертифікатів)
  E-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  З питать початкового підключення, відновлення втрачених паролів та сертифікатів необхідно звернутись до відділення банку.

Друк

Депозити
Депозитні програми для фізичних осіб
Грошові перекази
Міжнародні системи
грошових переказів
Мережа відділень
Місцезнаходження,
контактна інформація